Gardumi svētkiem un ikdienai!

Sadarbība ar veikaliem.

Ja esi veikala īpašnieks, vai tā pārstāvis. Varbūt esi kāda lieliska veikala atbildīgais par iepirkumiem. Kas zin, iespējams vienkārši esi lielisks cilvēks, kas pazīst kādu izcilu veikalu kurā varētu tikt ievietota mūsu produkcija. Varbūt meklē mājražotājus, kas ir gatavi sadarbībai? Aicinām aizpildīt pieteikuma formu: “Sadarbība ar veikaliem” un mēs ar Jums sazināsimies.

Esi nonācis pareizajā vietā, mēs vēlamies un aicinām veikalus un tirgotājus sadarboties ar mums! Tālāk uzrakstīsim nedaudz vairāk par mums un mūsu produkciju, lai viss svarīgais ir vienuviet.

Mēs aktīvi strādājam pie sadarbības ar veikaliem, kas atbalsta Latvijas mājražotājus. Mūsu prioritāte ir kvalitāte un apmierināts klients.

Esam reģistrēti PVD kā mājražotāji.

Nodrošinām piegādi visā Latvijā izmantojot Omniva pakomātu tīklu vai piegādi ar mūsu transportu līdz Jūsu veikalam (ja atrodaties mūsu piegāžu maršrutā).
Ar mūsu produkcijas klāstu (daļēju) var iepazīties sadaļā “Veikals“.

Patiesībā mūsu produkcijas klāsts ir vēl plašāks, lai uzzinātu pilnu mūsu produkcijas sortimentu aicinām aizpildīt pieteikuma formu.

“Sadarbība ar veikaliem”

Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, mēs ar Jums sazināsimies. Tomēr aicinām arī pārliecināties, par to, ka esam saņēmuši Jūsu sadarbības pieteikumu.

Šobrīd mūsu produkcija ir nopērkama: Ventspilī, jau pavisam drīz mūsu produkciju varēs iegādāties Talsos, Tukumā un Rīgā.

Esam atvērti arī speciālu vēlmju un pasūtījumu izpildei.

Veikals šobrīd tiek izstrādāts! Pasūtījumus veikt rakstot e-pastu: info@dabasperle.lv vai zvanot: 20000643. Dismiss